na00

ANNA-BUD BIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

ANNA - BUD BIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. należy do grupy spółek Anna - Bud, której większościowym właścicielem jest Pani Anna Bartela. Spółka powstała w kwietniu 2016 r. w celu realizacji inwestycji mieszkaniowej "Apartamenty Witosa" w Kielcach.

Pani Anna Bartela z powodzeniem prowadzi działalność budowlaną od 1997 r. w ramach Firmy Budowlanej Anna - Bud sp. z o.o., która zrealizowała wiele inwestycji na terenie województwa świętokrzyskiego i nie tylko. Z ostatnich to Centrum Nauki Leonarda da Vinci w Podzamczu Chęcińskim dla Regionalnego Centrum Naukowo - Technologicznego, Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach dla Uniwersytetu Warszawskiego, wybudowane w starym kamieniołomie dewońskich dolomitów na zboczach góry Rzepka, Hale dla nowych inwestorów w Kieleckim Parku Technologicznym przy ul. Olszewskiego, a także budynek dydaktyczny dla Wydziału Nauk o Zdrowiu przy ul. Radiowej dla UJK i wiele innych.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona apartamentywitosa.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies.