na00

Lokalizacja

Szukasz miejsca na domowe ognisko, gdzie znajdziesz spokój i odpoczynek wśród zieleni z wygodnym dostępem do usług? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, nasze nowo powstające osiedle przy ulicy Witosa, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Ustronna i jednocześnie uniwersalna lokalizacja osiedla, zapewnia w ciągu kilkunastu minut (transportem publicznym), dotarcie do największych galerii handlowych w Kielcach, marketów budowlanych czy centrum miasta.

W najbliższej okolicy znajduje się przedszkole, stacja paliw, co z pewnością będzie ogromną wygodą dla zmotoryzowanej części mieszkańców osiedla. Osoby wolące korzystać z transportu publicznego ucieszy zapewne fakt wygodnego dostępu do linii komunikacji miejskiej.

Blisko umieszczone sklepy spożywcze ułatwią codzienne zakupy, a sąsiedztwo Silnicy oraz Zalewu Kieleckiego pozwoli na ukojenie nerwów wśród szelestu liści i szumu wody, co przyda się każdemu po ciężkim dniu pracy.

Apartamenty Witosa to dbałość o swoich mieszkańców, ułatwiony dostęp dla osób niepełnosprawnych, a także wybudowany parking podziemnym oraz stanowiska parkingowe na powierzchni. W budynkach mieszkalnych 1 oraz 2 mieścić się będzie łącznie 123 lokale mieszkalne.

Na terenie Apartamentów Witosa przewidzieliśmy również coś dla amatorów natury. Dla celów rekreacyjnych urządzone zostaną trawniki z elementami zieleni niskopiennej, również dach garażu (parkingu) podziemnego będzie wykonany w formie zieleni.

Dbając o najmłodszych wykonany zostanie plac zabaw dla dzieci, a dla starszych siłownia zewnętrzna.

Apartamenty Witosa dają szerokie możliwość, wygoda, nowoczesność, rekreacja, to tylko część naszych atutów. Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły oferty, zapraszamy do kontaktu z nami, telefonicznie lub za pomocą formularza, znajdującego się na dole strony.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona apartamentywitosa.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies.